Home / ЯНГИЛИКЛАР / Президент Санкт-Петербургга жўнаб кетди

Президент Санкт-Петербургга жўнаб кетди

Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев 6 декабрь куни Россиянинг Санкт-Петербург шаҳрига жўнаб кетди. Президентимиз у ерда Мустақил Давлатлар Ҳамдўстлигига аъзо мамлакатлар раҳбарларининг норасмий учрашувида иштирок этади.

Манба: prezident.uz

Check Also

“Буюклик сири” – битирувчиларга катта маънавий туҳфа

Ўзбекистон мусулмонлари идораси тасарруфидаги Имом Термизий ўрта махсус ислом таълим муассасасида 2025-2026 ўқув йили битирувчилари …