Home / ЯНГИЛИКЛАР / Президент Бухорога жўнаб кетди

Президент Бухорога жўнаб кетди

Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев 29 март куни Бухоро вилоятига жўнаб кетди. 

Ташриф доирасида саноат ва қишлоқ хўжалиги корхоналари билан танишиш, янги лойиҳаларни белгилаш ҳамда муқаддас қадамжоларни зиёрат қилиш режалаштирилган.

Манба: prezident.uz

Check Also

“Буюклик сири” – битирувчиларга катта маънавий туҳфа

Ўзбекистон мусулмонлари идораси тасарруфидаги Имом Термизий ўрта махсус ислом таълим муассасасида 2025-2026 ўқув йили битирувчилари …